انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران
گزارش کامپیوتر شماره 252 بهمن و اسفند 99 منتشر شد. پنجشنبه  ٠٢/٠٢/١٤٠٠ ساعت ٢٠:٥٦

   
١٦/٠٢/١٣٨٨
جلسه گروه ERP اردیبهشت88  
         
 
دریافت اسلاید
موضوع سخنرانی : آشنایی با راه‌حل‌ برنامه‌ریزی منابع سازمان شركت مدارگسترش فن‌آوری اطلاعات  
     
 
جلسه اردیبهشت ماه گروه تخصصی برنامه‌ریزی منابع سازمان (ERP) انجمن انفورماتیک ایران در تاریخ 16/2/1388 از ساعت 30/15 الی 20 در محل سالن آمفی تئائر ساختمان آموزش سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.
این جلسه به آشنایی با راه‌حل شرکت مدار گسترش فناوری اطلاعات و بررسی تجربیات پیاده‌سازی محصول این شرکت در دانشگاه‌های تهران و تربیت مدرس اختصاص داشت.
در ابتدای جلسه، آقای مهندس سعید امامی، سرپرست گروه تخصصی ERP انجمن، ضمن خوشامدگویی به حاضران، توضیحاتی در مورد هدف از برگزاری این جلسات ارائه کرد و سپس خانم مهندس به‌آئین و آقایان مهندس رهنمافر، قاسمی و دکتر معینی از شرکت مدارگسترش فناوری اطلاعات به معرفی محصول خود و بررسی تجربه پیاده‌سازی آن پرداختند و سپس بعد از 30 دقیقه استراحت و پذیرایی، نمایندگان شرکت در میزگردی که با حضور آقای مهندس سعید امامی، دکتر اسلام ناظمی و مهندس علیرضا بزرگمهری تشکیل شده بود شرکت کرده و به پرسش‌های حاضران و اعضای میزگرد در مورد محصول شرکت خود پاسخ گفتند.
گروه تخصصی برنامه‌ریزی منابع سازمان انجمن، برنامه جلسات ماهیانه خود را تا پایان سال 1388 اعلام نموده است که علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از آن به وبگاه انجمن (www.isi.org.ir) مراجعه کنند.
انجمن انفورماتیک ایران بدین وسیله از مدیریت محترم سازمان مدیریت صنعتی به خاطر در اختیار گذاشتن محل برگزاری این سمینار صمیمانه قدردانی می‌کند.
لازم به ذکر است که فیلم این سمینار از طریق دفتر انجمن قابل خریداری است.
 
     
         
  آرشیو گردهمایی ها