انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران
گزارش کامپیوتر شماره 252 بهمن و اسفند 99 منتشر شد. شنبه  ٢٨/٠١/١٤٠٠ ساعت ٠٧:١٩

   
١٢/٠٢/١٣٨٦
جلسه گروه نرم‌افزار اردیبهشت 86  
         
 
دریافت اسلاید
موضوع سخنرانی : معرفی تکنولوژی‌های جدید در طراحی و تولید واسط کاربر  
     
 
جلسه اردیبهشت‌ماه گروه تخصصی اینترنت در تاریخ 12/02/1386 در سالن آمفی‌تئاتر سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و در حضور اعضای این گروه و عده دیگری از علاقه‌مندان برگزار شد. در این جلسه آقای مهندس ساسان نیکوکار تحت عنوان «معرفی فناوری‌های جدید در طراحی و تولید واسط کاربر» سخنرانی نمود.

آقای مهندس نیکوکار در این سخنرانی با اشاره به این‌که افزایش روز افزون تولید سامانه‌های نرم‌افزاری در سازمان‌های کوچک و بزرگ دولتی و خصوصی باعث شده است تا گستره وسیعی از کاربران با توانائی‌ها، سلیقه‌ها و دیدگاه‌های کاری مختلف با این سامانه‌ها تعامل داشته و ساعت‌های زیادی در طول روز را با این واسط‌ها سپری کنند، بحث طراحی واسط‌های کاربری مطابق با نیازهای کاربران نهایی و سهولت استفاده و جذابیت آن را بحثی جدی و در خور توجه دانست.

آقای مهندس نیکوکار در ادامه سخنان خود به معرفی برخی از مهمترین اصول طراحی واسط کاربر و نیز برخی از بهترین و آخرین فناوری‌های ارائه شده در این زمینه پرداخت.

در پایان این سخنرانی که با استقبال فوق‌العاده‌ای از سوی حاضران روبرو‌گشت به پرسش‌های به‌عمل‌آمده درباره موضوعات مطرح شده پاسخ داده‌شد.

انجمن انفورماتیک ایران بدین‌وسیله از آقای مهندس نیکوکار به‌خاطر قبول دعوت انجمن برای برگزاری این سخنرانی صمیمانه قدردانی می‌نماید.
 
     
         
  آرشیو گردهمایی ها