انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران
گزارش کامپیوتر شماره 252 بهمن و اسفند 99 منتشر شد. پنجشنبه  ٠٢/٠٢/١٤٠٠ ساعت ٢٢:٠٨

   
٢٨/١١/١٣٨٨
سخنرانی علمی بهمن‌ماه 88  
         
 
موضوع سخنرانی : سمینار آشنایی با هوش کسب و کار  
     
 
سخنرانی علمی بهمن‌ماه انجمن در تاریخ چهارشنبه 28/11/88 در محل سال آمفی‌تئاتر ساختمان آموزش سازمان مدیریت صنعتی و در حضور بیش از 90 نفر از علاقه‌مندان برگزار گردید. این آخرین سخنرانی علمی ماهانه انجمن در سال 1388 بود.
سخنران این جلسه آقای مهندس نیما میرستوده، مدیر فناوری اطلاعات و دبیر شورای سیاست‌گذاری اطلاعات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و موضوع سخنرانی وی، آشنایی با هوش کسب وکار بود.
آقای میرستوده در ابتدای سخنان خود با ذکر این که باتوجه به تغییرات فراگیر محیط کسب و کار، نیاز مدیران سازمان‌ها از گزارش‌های ایستا و تحلیل‌های ساده اطلاعات به تحلیل های پیچیده، آینده‌نگر و با انعطاف‌پذیری مناسب و پویا تغییر یافته است، به تفصیل در مورد کاربرد و جایگاه سازمانی هوش کسب و کار و همچنین چالش‌ها و عوامل حیاتی موقعیت استقرار آن در سازمان‌ها، اطلاعاتی را به حاضران در جلسه عرضه کرد.
در پایان این سخنرانی که با استقبال زیادی از سوی حاضران در جلسه روبرو شد به پرسش‌های به عمل آمده درباره موضوعات مورد بحث توسط سخنران پاسخ داده شد.
لازم به ذکر است که آقای مهندس نیما میرستوده تنها دارنده گواهینامه‌ مدیریت استراتژیک فناوری اطلاعات (CGEIT) از مؤسسه ISACA آمریکا در ایران و عضو رسمی انجمن مدیریت پروژه آمریکا (PMI) می‌باشند.
انجمن انفورماتیک ایران بدین‌وسیله از ایشان به خاطر قبول دعوت انجمن برای برگزاری این سخنرانی و از مدیریت محترم سازمان مدیریت صنعتی به‌خاطر در اختیار گذاشتن محل برگزاری صمیمانه قدردانی می‌نماید.
 
     
         
  آرشیو گردهمایی ها