انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران
گزارش کامپیوتر شماره 248 خرداد و تیر 99 منتشر شد. سه شنبه  ٢٩/٠٧/١٣٩٩ ساعت ٠٩:٢٣

   
١٧/٠٥/١٣٨٩
برگزاری جلسه گروه تخصصی ERP  
         
 

نخستین جلسه گروه تخصصی مدیریت منابع سازمان (ERP) انجمن در سال جاری در تاریخ یکشنبه17 مرداد 1389 در محل سالن همایش سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در حضور عدّه زیادی از اعضای گروه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آقای مهندس سعید امامی، مدیر گروه تخصصی ERP، ضمن خوشامدگویی به حاضران، برنامه‌های پیش‌بینی شده گروه در سال جاری را به اطلاع اعضای گروه رساند و در ادامه از آقایان مهندس نیلفروشان و مهندس کبیری، از کارشناسان شرکت رای‌دانا برای ارائه سخنرانی درباره «روشگان (متدولوژی)AIM شرکت اوراکل برای پیاده‌سازی و استقرار راه‌حل برنامه‌ریزی منابع سازمان» دعوت به عمل آورد.

آقای مهندس نیلفروشان در ابتدای سخنان خود به اهمیت بالا و نقش کلیدی مدیریت پروژه و روش اجرایی انجام پروژه در استقرار و پیاده‌سازی سیستم‌های ERP اشاره کرد و افزود: شرکت‌های مطرح این حوزه، هر یک اقدام به ارایه روشگان پیاده‌سازی و استقرار جداگانه‌ای، خاص خود کرده‌اند. در همین راستا، شرکت اوراکل نیز روشگان قدرتمندی را تحت عنوان «روشگان پیاده‌سازی کاربرد» یا ATM ارایه نموده است. وی ارایه روش اجرایی منسجم و مدوّن، سازو کارهای مدیریت ریسک و مدیریت تغییرات را از ویژگی‌های بارز روشگان ATM برشمرد.

در ادامه، آقای مهندس کبیری به تفصیل به معرفی روشگان ‌ATM و ویژگی‌های کلیدی آن پرداخت. از خاتمه این سخنرانی که با استقبال خوبی از سوی حاضران روبرو شد، به پرسش‌های آنان پاسخ داده شد.

انجمن انفورماتیک ایران بدین وسیله از آقایان مهندس نیلفروشان و مهندس کبیری به خاطر قبول دعوت انجمن برای برگزاری این سخنرانی و از هیأت مدیره محترم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به خاطر در اختیار گذاشتن محل برگزاری صمیمانه قدردانی می‌نماید.
 
     
 
منبع :   انجمن انفورماتیک ایران
 
         
  فهرست اخبار بازگشت