انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران
گزارش کامپیوتر شماره 248 خرداد و تیر 99 منتشر شد. سه شنبه  ٢٩/٠٧/١٣٩٩ ساعت ١٠:٠٢

   
٢٣/٠٧/١٣٨٩
شرکت در جشنواره صنعت و فناوری اطلاعات  
         
 

همان‌گونه که اعضای انجمن اطلاع دارند، انجمن از حامیان برگزاری جشنواره صنعت و فناوری اطلاعات بود. این جشنواره از تاریخ 20 تا 22 مهرماه 1389 در محل سالن اجلاس سران  برگزار شد. ابتدا قرار بود آقایان مهندس سعید امامی و مهندس ساسان نیکوکار از طرف انجمن دو کارگاه آموزشی یک روزه در این همایش برگزار کنند که تنها یک روز مانده به شروع جشنواره و در حالی که کلیه مراحل آماده‌سازی اسلایدها و برنامه کارگاه از سوی ایشان آماده شده بود به انجمن اطلاع داده شد که برنامه کارگاه‌ها تغییر کرده و زمان کارگاه‌ها از یک روز به یکساعت تقلیل یافته است. نهایتاً قرار شد کارگاه آقای مهندس نیکوکار به مدّت دو ساعت برگزار شود و آقای مهندس امامی نیز در سالن اصلی سخنرانی داشته باشند. محلی نیز برای برپایی غرفه در نمایشگاه جانبی جشنواره در اختیار انجمن گذاشته شد که به هیچوجه مناسب و در شأن انجمن نبود. به همین خاطر با تشخیص مسئولان  انجمن، در روز دوم جشنواره غرفه انجمن برچیده شد و کتاب‌ها و مجلات  و فرم‌هایی که برای عرضه به بازدیدکنندگان به محل نمایشگاه برده شده بود از آن محل خارج گردید.

لازم به ذکر است که کارگاه آقای مهندس نیکوکار نیز با اختلال یکساعته در راه‌اندازی دستگاه پروژکتور عملاً به شکل مطلوب و مورد انتظار برگزار نگردید.

انجمن انفورماتیک ایران بدین‌وسیله از خانم پگاه میررحیم، همکار کمیته عضویت و روابط عمومی انجمن، که رابط انجمن با مسئولان برگزاری این جشنواره بود و تلاش فراوانی برای ساماندهی کارهای مربوط به عمل آورد و نیز خانم‌ها مهسا بهاری و فاطمه پور حقگو که اداره غرفه انجمن در این جشنواره را بر عهده داشتند صمیمانه قدردانی می‌کند.

 
     
 
منبع :   انجمن انفورماتیک ایران
 
         
  فهرست اخبار بازگشت