انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران
گزارش کامپیوتر شماره 246 بهمن و اسفند ماه 98 منتشر شد. جمعه  ٠٩/٠٣/١٣٩٩ ساعت ٠٢:٤٨

   
٢٢/٠٩/١٣٨٩
برگزاری سمینارعلمی- آموزشی  
         
 

سمینار علمی- آموزشی «بررسی نحوه استخراج و مستندسازی قوانین کسب و کار در اجرای پروژه‌ها» در تاریخ 22 آذر 1389 از سوی گروه تخصصی تحلیل کسب و کار انجمن و با همکاری شعبه ایران مؤسسه بین‌المللی تحلیل کسب و کار در محل مرکز آموزش مرکز تحقیقات مخابرات ایران برگزار شد.

سخنران این سمینار آقای مهندس ساسان نیکوکار، سرپرست گروه‌های تخصصی تحلیل کسب و کار و مدیریت پروژه انجمن و رئیس شعبه ایران مؤسسه بین‌المللی تحلیل کسب و کار بود.

هدف از برگزاری این سمینار که در قالب یک کارگاه آموزشی برگزار شد، بررسی قوانین کسب و کار، معرفی انواع آن، نحوه جمع‌آوری و برقراری ارتباط با مدل کسب و کار و چگونگی مستندسازی آن‌ها به ویژه با هدف استفاده در یک پروژه خودکارسازی بود.

از سوی شعبه ایران مؤسسه‌بین‌المللی کسب و کار، 2 امتیاز از 21 امتیاز لازم برای شرکت در امتحان بین‌المللی تحلیل‌گر حرفه‌ای کسب و کار اعطا گردید.

لازم به ذکر است که استقبال از این سمینار به قدری بود که یک هفته قبل از برگزاری آن، تعداد شرکت‌کنندگان به حدّ نصاب 50 نفر رسید و بدین‌خاطر قرار است این سمینار در تاریخ 20 دی ماه برای لیست ذخیره و دیگر علاقه‌مندان مجدداً برگزار گردد.

 
     
 
منبع :   انجمن انفورماتيك ايران
 
         
  فهرست اخبار بازگشت