انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران
گزارش کامپیوتر شماره 248 خرداد و تیر 99 منتشر شد. سه شنبه  ٢٩/٠٧/١٣٩٩ ساعت ٠٩:١٧

   
١٧/٠٩/١٣٨٩
برگزاری مجمع عمومی سالانه  
         
 

سی و دومین مجمع عمومی سالانه انجمن انفورماتیک ایران در تاریخ 17 آذرماه 1389 در محل سالن همایش سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار شد. در ابتدای جلسه و پس از استقرار هیأت‌ رئیسه، با توجه به این که بر طبق اساسنامه انجمن، دعوت دوم مجمع عمومی با هر تعداد اعضای حاضر رسمیت می‌یابد، رسمیت جلسه اعلام شد و سپس آقای نقیب‌زاده مشایخ، رئیس‌هیأت مدیره انجمن، گزارش عملکرد سال گذشته انجمن را قرائت کرد. لازم به ذکر است که متن کامل این گزارش در شماره 193 گزارش کامپیوتر در اختیار کلیه اعضای انجمن قرار گرفته بود.

بند دوم دستور جلسه مجمع عمومی، گزارش مالی و تصویب ترازنامه بود. گزارش عملکرد سال مالی منتهی به 31 شهریور 1389 توسط خزانه‌دار انجمن به اطلاع مجمع رسانده شد. سپس آقای مهندس ساسان نیکوکار، بازرس قانونی انجمن، توضیحاتی در مورد گزارش مالی به اطلاع مجمع رساند و از مجمع درخواست تصویب آن را نمود. آنگاه نسبت به صورت‌های مالی و ترازنامه انجمن رأی‌گیری به‌عمل آمد که با اتفاق آراء به تصویب رسید.

بند بعدی دستور جلسه، افزایش حق عضویت‌ها بود. مجمع با توجه به روند قابل ملاحظه افزایش اعضای حقوقی، تصویب کرد که میزان حق عضویت‌ها افزایش نیابد و هیأت‌مدیره تلاش خود را بر جذب کمک‌های مالی و اعضای حقوقی جدید متمرکز نماید.

آخرین بند دستور جلسه مجمع عمومی، بحث آزاد پیرامون فعالیت‌های انجمن در سال آینده بود که برخی از حاضران نظرات و پیشنهادهای خود را مطرح نمودند و رئیس هیأت‌مدیره انجمن نیز توضیحاتی در پاسخ ارائه نمود.

به این ترتیب جلسه مجمع عمومی سالانه انجمن در ساعت19 خاتمه یافت.

 
     
 
منبع :   انجمن انفورماتيك ايران
 
         
  فهرست اخبار بازگشت