انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران
گزارش کامپیوتر شماره 246 بهمن و اسفند ماه 98 منتشر شد. چهارشنبه  ١٤/٠٣/١٣٩٩ ساعت ٠٢:١٥

   
٢٦/١١/١٣٩٠
برگزاری مجمع عمومی  
         
 

مجمع عمومی سالیانه انجمن (دعوت دوم) در تاریخ 26/11/90 در محل آمفی تئاتر مرکز تحقیقات مخابرات ایران برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، آقای نقیب‌زاده مشایخ، رئیس هیأت مدیره انجمن، با اعلان این‌که بر طبق اساسنامه انجمن جلسه مجمع عمومی در دعوت دوم با هرتعداد اعضای حاضر رسمیت می‌یابد، رسمیت جلسه را اعلام کرد.

آنگاه از میان حاضران در مجمع آقایان سید حسین رضوی و محمد میرزا عبداللهی به عنوان رئیس و منشی و خانم‌ها فاطمه نعمت‌زاده و زهره کریمی به عنوان ناظر انتخاب شدند و مدیریت جلسه را بر عهده گرفتند.

بند اول دستور جلسه مجمع عمومی گزارش فعالیت‌های یکساله انجمن بود که توسط رئیس هیأت مدیره انجمن قرائت گردید. لازم به ذکر است که این گزارش در شماره 200 گزارش کامپیوتر، نشریه علمی انجمن درج گردیده و به اطلاع اعضای انجمن رسیده بود. پس از پایان این گزارش، به برخی پرسش‌های حاضران در مورد فعالیت‌های سال گذشته انجمن و برنامه‌ریزی صورت گرفته برای سال آینده پاسخ داده شد.

بند بعدی دستور جلسه مجمع، گزارش مالی و تصویب ترازنامه مالی انجمن در سال مالی منتهی به شهریور 1390 بود. صورت درآمدها و هزینه‌های انجمن و ترازنامه مالی که به امضای رئیس و خزانه‌دار انجمن رسیده بود در اختیار حاضران در مجمع گذاشته شد و توضیحات لازم در مورد جزئیات درآمدها  و هزینه‌های سال گذشته به مجمع داده شد. آنگاه گزارش بازرس قانونی انجمن مبنی بر تأیید صورت‌های مالی قرائت گردید و ترازنامه مالی انجمن به اتفاق آراء به تصویب مجمع رسید.

بند سوم دستور جلسه مجمع، برگزاری انتخابات هفدهمین هیأت مدیره انجمن بود. پس از جمع‌آوری و قرائت آراء از بین 75 رأی اخذ شده افراد زیر، به مدّت 2 سال به عضویت هیأت مدیره انجمن انتخاب شدند:

 

1-       آقای سید ابراهیم ابطحی                       75 رأی

2-       آقای ابراهیم نقیب‌زاده مشایخ                  75 رأی

3-       آقای مهندس محمد حسن محوری            71 رأی

4-       آقای دکتر محمد صنعتی                       62 رأی

5-       آقای دکتر علیرضا باقری                        43 رأی

6-       آقای دکتر علی فرخی                           43 رأی

7-       آقای دکتر عباس نوذری دالینی                42 رأی

 

همچنین آقایان دکتر محسن صدیقی مشکنانی با 37 و مهندس سعید امامی با 23 رأی به عنوان اعضای علی‌البدل هیأت مدیره انتخاب گردیدند.

انتخابات برای تعیین بازرس قانونی انجمن نیز همزمان با انتخابات هیأت مدیره انجام شد و آقای دکتر افشین نیاکان با 49 رأی به مدّت یکسال به عنوان بازرس قانونی انجمن انتخاب گردید. آقای مهندس ساسان نیکوکار نیز با 14 رأی بازرس علی‌البدل شد.

آخرین بند دستور جلسه مجمع عمومی، بحث آزاد پیرامون فعالیت‌های انجمن در سال آینده بود. پیشنهاد برگزاری انتخابات هیأت مدیره به صورت الکترونیکی از سوی یکی از حاضران در مجمع مطرح گردید که با استقبال مسئولان انجمن روبرو شد و قرار شد بررسی‌های لازم در این مورد صورت گیرد. عدم حضور اکثریت اعضای انجمن در جلسات مجمع عمومی و استقبال کمتر از سابق از جلسات سخنرانی‌های علمی انجمن، موضوع دیگری بود که مطرح شد و مورد بحث قرار گرفت.

لازم به ذکر است که آقای معصومی از سوی کمیسیون انجمن‌های علمی ایران ناظر بر برگزاری مجمع عمومی سالانه و انتخابات هیأت مدیره انجمن بود.
 
     
 
منبع :   انجمن انفورماتیک ایران
 
         
  فهرست اخبار بازگشت