انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران
گزارش کامپیوتر شماره 246 بهمن و اسفند ماه 98 منتشر شد. جمعه  ٠٩/٠٣/١٣٩٩ ساعت ٠٢:١٣

   
١١/١٠/١٣٩١
برگزاری جلسه دی ماه گروه تخصصی ERP  
         
 

گروه تخصصی نرم‌افزارهای سازمانی و سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمان (ERP) انجمن، جلسه دی ماه خود را در تاریخ دوشنبه 11 دی در محل سالن اجتماعات سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) برگزار کرد.

این جلسه به ادامه میزگرد ارزیابی اثر بخشی پروژه‌‌های ERP در صنعت فولاد اختصاص داشت. در ابتدای جلسه، آقای مهندس سعید امامی، سرپرست گروه تخصصی، ضمن خوشامد گویی به حاضران توضیحاتی در مورد علّت برپایی این جلسات را به اطلاع حاضران رساند و سپس آقای مهندس احمد اکبری مدیر فناوری اطلاعات شرکت ذوب آهن اصفهان گزارشی از استقرار سیستم ERP در آن شرکت ارائه نمود.

ادامه جلسه به صورت میزگردی با شرکت آقایان مهندس سعید امامی، مهندس احمد اکبری و حسین پاکدامن، مدیر فناوری اطلاعات شرکت ایمیدرو برگزار شد و شرکت کنندگان در میزگرد به تبادل نظر و پاسخگویی به پرسش‌های حاضران در جلسه پرداختند.

انجمن انفورماتیک ایران بدین وسیله از آقایان مهندس اکبری و پاکدامن به خاطر قبول دعوت انجمن برای شرکت در میزگرد و از مدیریت محترم فناوری اطلاعات شرکت ایمیدرو به خاطر همکاری صمیمانه با انجمن و تأمین محل برگزاری این جلسه قدردانی می‌نماید.

 
     
 
منبع :   انجمن انفورماتیک ایران
 
         
  فهرست اخبار بازگشت