انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران
گزارش کامپیوتر شماره 246 بهمن و اسفند ماه 98 منتشر شد. جمعه  ٠٩/٠٣/١٣٩٩ ساعت ٠١:٤٢

   
٢٤/١١/١٣٩١
برگزاری جلسه بهمن‌ ماه گروه تخصصی ERP  
         
 

گروه تخصصی نرم‌افزارهای سازمانی و سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمان (ERP) انجمن، جلسه بهمن‌ ماه خود را در تاریخ 24/11/91 در محل سالن اجتماعات سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) برگزار کرد.

این جلسه به ارزیابی اثربخشی فناوری اطلاعات در معادن و صنایع معدنی اختصاص داشت. در ابتدای جلسه آقای مهندس سعید امامی، سرپرست گروه تخصصی، درباره هدف از برگزاری جلسه توضیحاتی به اطلاع حاضران رساند و سپس آقای مهندس مهدی صالحی، مدیر سیستم‌ها، روش‌ها و تضمین کیفیت شرکت سنگ آهن گل گهر طی سخنانی به تشریح چگونگی اثر بخشی فناوری اطلاعات در آن شرکت پرداخت.

ادامه جلسه به صورت میزگردی با شرکت آقایان مهندس سعید امامی، مهندس مهدی صالحی و مهندس سعید ذاکر زاده، مدیر امور فناوری اطلاعات و توسعه سیستم‌های شرکت معدنی و صنعتی چادرملو برگزار شد و شرکت کنندگان به تبادل نظر با یکدیگر و پاسخگویی به پرسش‌های حاضران پرداختند.

انجمن انفورماتیک ایران بدین وسیله از آقایان مهندس صالحی و مهندس ذاکر زاده به خاطر قبول دعوت انجمن برای شرکت در این میزگرد و از مدیریت محترم فناوری اطلاعات شرکت ایمیدرو به خاطر تأمین محل برگزاری صمیمانه قدردانی می‌نماید.

 
     
 
منبع :   انجمن انفورماتیک ایران
 
         
  فهرست اخبار بازگشت