انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران انجمن انفورماتیک ایران
گزارش کامپیوتر شماره 247 فروردین و اردیبهشت 99 منتشر شد. يکشنبه  ١٩/٠٥/١٣٩٩ ساعت ٠٤:٤٧

   
٠٩/٠٥/١٣٩٢
برگزاری وبینارهای آموزشی  
         
 

به دنبال عقد قرارداد همکاری با دانشکده آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه شیراز، تا کنون سه وبینار آموزشی با استفاده از زیرساخت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آن دانشکده از سوی انجمن انفورماتیک ایران برگزار شده که مورد استقبال جامعه فناوری اطلاعات کشور و دانشجویان رشته‌های مرتبط قرار گرفته است.

وبینارهای برگزار شده به قرار زیر بوده‌اند:

1-       وبینار آموزشی آشنایی با چارچوب CMMI-SVC در مدیریت خدمات فناوری اطلاعات، توسط آقای مهندس محمود کریمی در تاریخ 05/04/1392.

2-       وبینار آموزشی آّشنایی با قراردادهای ‌SLA و نحوه نگارش آن‌ها، توسط آقای مهندس هژیر کرباسی در تاریخ 26/04/1392.

3-       وبینار آموزشی آشنایی با مفاهیم و استانداردهای برون سپاری در حوزه فناوری اطلاعات، توسط آقای مهندس رضا کرمی در تاریخ 09/05/1392.

لازم به ذکر است که این سه وبینار هر یک به مدّت یک و نیم ساعت برگزار شد و هر سه از طرف گروه تخصصی راهبری و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات انجمن برنامه‌ریزی شده بود. این گروه تخصصی، برگزاری ماهانه حداقل یک وبینار را تا پایان سال جاری برنامه‌ریزی کرده است.

اسلایدهای وبینارهای اول و سوم جهت استفاده علاقه‌مندان در وبگاه انجمن (www.isi.org.ir) قرار دارد.

انجمن انفورماتیک ایران بدین وسیله از آقایان مهندس کریمی، مهندس کرباسی و مهندس کرمی به خاطر ارائه این وبینارها و از آقای دکتر رئوف خیامی نماینده انجمن در استان فارس (دانشگاه شیراز) به خاطر همکاری در برگزاری وبینارها صمیمانه قدردانی می‌کند.

 
     
 
منبع :   انجمن انفورماتیک ایران
 
         
  فهرست اخبار بازگشت